Zdenek Kintr - fotograf, grafik

Info blog

Informace z mého foto ateliéru a grafické dílny aneb blog Zdenka Kintra

Ženy a dívky v dubnu za polovinu

Hledáte zábavný a cenově dostupný způsob, jak získat profesionální fotografie?
Představuji vám jedinečnou nabídku, která vám umožní zažít nezapomenutelné chvíle před objektivem a získat nádherné snímky za poloviční cenu!

Moje speciální akce "Focení za polovinu běžné ceny" vám nabízí možnost prožít 2 hodiny ateliérového focení se zkušeným fotografem, který se specializuje na portréty, módu, aranžované fotky v prádle (glamour) či umělecké akty. Když se přijdete nechat vyfotit dvě - s kamarádkou či příbuznou (což je první podmínka pro získání speciální ceny - přijít na focení dvě společně), zaplatíte za jednu upravenou fotku pouze 200 korun místo běžných 390 korun! To je skvělá příležitost pro vás a vaši kamarádku ušetřit a zároveň si užít nevšední zážitek a být na nějaký čas modelkou. Druhou podmínkou je vznik/objednání minimálně 10 finálních fotografií každá z vás. Celková cena focení pro jednu bude 2tis Kč. Ušetříte tedy 1900 Kč!

Představte si, jak se společně s kamarádkou smějete, podporujete se navzájem a sdílíte okamžiky před objektivem. Focení ve dvojici vám umožní uvolnit se a být opravdu přirozené, což se projeví na výsledných fotografiích. Ať už si vyberete módní, portrétní, fotky v prádle nebo umělecké akty, budete mít krásnou vzpomínku na společně strávený čas, a navíc získáte profesionální fotografie.

Nečekejte ani minutu déle! Zarezervujte si své focení za polovinu běžné ceny ještě dnes a zažijte nezapomenutelné chvíle s kamarádkou před objektivem. Tato nabídka je časově omezená, tak neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti.
Těšíme se na vás a vaši kamarádku ve svém dobřanském ateliéru!
(focení bude primárně sólové, na přání udělám i společné fotografie)

Focení bude trvat dvě hodiny, tedy hodina focení pro každou z vás. Čas i termín si stanovte vy sami (kromě víkendů, ty mám již obsazené). Akce potrvá celý duben.
Ze vzniklých fotografií připravím náhledy a vám pošlu odkaz na neveřejnou galerii, ze které si pohodlně v klidu vyberete finální záběry k počítačovým úpravám.

Termín dodání hotových fotografií bude do tří týdnů od vašeho výběru.
Na focení je nutné uhradit rezervační zálohu 500 Kč (stačí jen jedna záloha za obě zájemkyně). Výzva k zaplacení vám dorazí na váš email po vyplnění a odeslání rezervačního formuláře, který je zde – objednávka na focení - klikni zde.
Na focení je nutné, abyste dorazily již nalíčené (vizážistka nebude výjimečně k dispozici).
V případě dotazů volejte 736 674 958.

Info o focení - klikni zde.

Uprava vámi vybrané fotografie znamená: celkové vyčištění pleti (celkové = plošné, ne detailní), barevné vylepšení, doostření, drobnou modifikaci postavy (chcete-li ji), úprava kompozice, projasnění očí.

Ukázky tvorby:
portréty
glamour
akty

 

Zpět
28. března 2023